HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Glutensiz Sofra, uzun soluklu Ar-Ge çalışmaları neticesinde 2.200 m2 kapalı alanda Glutensiz Un ve Glutensiz Gıda üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Doktorlar, gıda mühendisleri, ziraat mühendisleri, bioyologlar ve kimyagerlerin bulunduğu kalabalık bir ekip ile glutensiz beslenen ve glutensiz beslenmeye özen gösteren bireyler için daha KALİTELİ, daha LEZZETLİ ve daha SAĞLIKLI glutensiz gıda üretimi yapıyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz glutensiz tahılları son teknolojik cihazlarla özenle işliyoruz. İşlediğimiz tahılları hijyenik koşullarda glutensiz un karışımlarına dönüştürüyoruz. Aynı zamanda glutensiz fırınlarımızda sizler için lezzetli ekmekler üretiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Misyonumuz
Sofra Glutensiz, hem sağlıklı beslenmek isteyen bireyler hem de çölyak hastaları için glutensiz ürünlerde; tarladan rafa kadar tüm safhalarda olmak üzere kendisini sürekli geliştirerek kaliteli, güvenilir ve besin değeri yüksek gıdalar üreten; insana, doğaya, yasaya saygılı bir şirkettir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz: Tüketicilerimiz ve çalışanlarımız için toplam kalite bilinci ile sürekli yeni değerler üreterek, tüketicinin en çok tercih ettiği “glutensiz” marka konumuna gelmek ve Sofra Glutensiz markasının satış kanalları nezdinde bilinirliğini artırarak tercih edilmesini sağlamak, tüketicilerimizi üstün kaliteli, yenilikçi anlayışla üretilmiş, sağlıklı ürünler ile buluşturmayı hedefliyoruz..

Etik ve Ahlaki Değerlerimiz
Etik ve ahlaki değerlerimiz: Şirketimiz faaliyetlerini yerine getirirken toplumsal hayatımız için önemli olan etik, ahlaki ve temel değerlerimizin tüm paydaşlar tarafından bilinmesini ve uygulanmasını ilke edinmiştir.
Mimarsinan OSB. 5. Cadde No:1 Melikgazi/KAYSERİ
+90 352 503 67 68
info@glutensizsofra.com